Księga go¶ci

Dodaj nowy wpis

exe
  • Data: 2016-01-16 19:48:40
  • Ocena:

Witajcie!
Zainteresowałem się tym go¶ciem!

Cieszę się, że powstała tak atrakcyjna strona - szacun!

grzesek
  • Data: 2015-12-30 09:58:03
  • Ocena:

Miło wiedzieć, że poezja Norwida wci±ż żywa, także w¶ród internautów. Mam pro¶bę, opiekuję się podstron± o Norwidzie na Biografia24.pl - http://biografia24.pl/cyprian-kamil-norwid/ Je¶li znacie jakie¶ ciekawostki, lub gdzie¶ widziecie bł±d to będę wdzięczny za ich przesłanie. Pozdrawiam!

CEDZIOR
  • Data: 2015-05-12 16:23:19
  • Ocena:

Witam, znalazłem bł±d w biografi Norwida, jest "podczas bierzmowaniu", a powinno być "podczas bierzmowania"

1Ic0dG7yMrp
  • Data: 2015-04-14 15:34:28
  • Ocena:

Witam serdecznie.. właśnie zacząłem kurs i<a href="http://ygmatrej.com"> sezzcrze</a> mf3wiąc trochę słabo się czuję po pierwszych lekcjach z programowania w Javie ponieważ nie wykonałem nawet pierwszego zadania Mf3j problem polega na tym, że zainstalowałem Java Development Kit 1.7.0_07 z podanego w instrukcji linku.. przepisałem program do notatnika dokładnie tak, jak jest to podane.. uruchomiłem wiersz polecenia, wszedłem do folderu gdzie znajduje się plik Hello.java, jednak wpisując w wierszu polecenia: javac Hello.java, dostaję komunikat:C:Java>javac Hello.javNazwa ‚javac’ nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,program wykonywalny lub plik wsadowy.Bardzo proszę o pomoc.. pozdrawiam

Q79uPZftn
  • Data: 2015-04-12 15:50:46
  • Ocena:

„Pokf3j Wam”W modlitwie palceomy Bogu małżeństwo Agnieszki i Grzegorza Krzyżowskich, ich rodzinę i posługę do ktf3rej zostali powołani.Niech posługa ta będzie na Chwałę Boga Wszechmogącego i dla pożytku powierzonych im rodzin. Agnieszko i Grzesiu. Niech Pan Was prowadzi i umacnia każdego dnia. Niech Jego Słowo będzie Wam światłem życia.„Niech was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad wami, niech was obdarza swą łaską. Niech zwrf3ci ku wam oblicze swoje i niech was obdarzy pokojem. Z modlitwą dedykujemy Wam także słowa Psalmu 100 z Liturgii z dnia wyborf3w : Wiedzcie, że Pan jest Bogiem,On sam nas stworzył.Jesteśmy Jego własnością,Jego ludem, owcami Jego pastwiska.W Jego bramy wstępujcie z dziękczynieniem,z hymnami w Jego przedsionki.Albowiem Pan jest dobry,Jego łaska trwa na wieki,a Jego wierność przez pokolenia. Sługo Boży Ojcze Franciszku wstawiaj się za nimi.Aniu i Jurku pragniemy Wam serdecznie podziękować za posługę Bogu i rodzinom Domowego Kościoła jaką przez ostanie lata pełniliście w Niemczech .Składamy serdeczne Bf3g zapłać za świadectwo Waszego życia oddanego Bogu i Ruchowi Światło-Życie. Polecamy Was w modlitwie Bogu za wstawiennictwem Sługi Bożego Ojca Franciszka Blachnickiego.Pozdrawiamy serdecznie Wspf3lnotę rodzin Domowego Kościołai całego Ruchu Światło-Życie w NiemczechMaria i Ryszard Karolewscy z Poznania(odpowiedzialni za łączność z kręgami DK w Europie Zachodniej)

do góry Copyright © Radosław D±browski, Krzysztof Kozoń. 2010-2018